تنها نماینده فروش سود سوز آور در سراسر ایران

سود سوز آور که نام شیمیایی آن سدیم هیدروکسید می باشد؛ از مواد شیمیایی بسیار مهمی است که از دو نوع مایع و جامد برخوردار می باشد. نوع مایع آن را به عنوان سود سوز آور شناخته و نوع جامد آن را هم به عنوان سود پرک یا سود کاستیک می شناسند. اکنون این ماده قلیایی بسیار قوی، بی رنگ و بی بو که کاربرد بسیاری را در صنایع مختلف پیدا کرده؛ قابل عرضه از طریق نمایندگی های فروش در سراسر ایران می باشد.

تنها نماینده فروش سود سوز آور در سراسر ایران

سود پرک چه کاربردی در صنعت دارد و قیمت آن چقدر است؟

سود پرک چه کاربردی در صنعت دارد و قیمت آن چقدر است؟سود پرک که از نام های دیگری همچون سود کاستیک پرک، سود سوز آور پرک و سود کاستیک شکری برخوردار بوده؛ ماده ای سفید رنگ و بی بو است که در شکل هایی مانند سود پرک گرانوله و سود پرک پولکی قابل ارائه می باشد.
این ماده که از نقطه ذوب بسیار زیادی برخوردار بوده و به راحتی در آب قابلیت حل شدن را داراست؛ امروزه به عنوان یکی از مواد شیمیایی بسیار پر استفاده و پر کاربرد شناخته شده و در صنایع مختلف به عنوان ماده اولیه جهت ساخت محصولات متعدد بهره می برند.

اما برای اینکه با کاربرد سود پرک در صنعت آشنا شوید؛ توضیحات مختصری را در خصوص آن جمع آوری کرده ایم که بهتر است نگاهی به آنها بیندازید:

 • از این ماده بسیار اساسی در صنایع ساخت کاغذ و برای تولید کاغذهای مختلف صنعتی و غیر صنعتی از آن استفاده به عمل می آورند.
 • صنایع غذایی از سود پرک البته در گرید خوراکی اش برای تولید رنگ کارامل، بستنی، کاکائو و شکلات، نوشیدنی های مختلف، سبزی و … بهره کافی را می برند.
 • در صنایع تولید مواد شوینده و جهت ساخت انواع محلول ها و پودرهای شستشو، سود پرک کاربردی بسیار را دارا می باشد.
 • در صنایع تصفیه آب با استفاده از سود پرک، تمام املاح و مواد مضر مانند مس، فلزات سمی و سرب را از آشامیدنی حذف می کنند.
 • صنایع نساجی، صنایع تولید لبنیات، صنایع فلز و شیشه، صنایع باطری سازی و … هم از دیگر کاربران این محصول کاربردی به شمار می آیند.

اما در کنار موضوعات فوق، می خواهیم در مورد قیمت سود پرک نیز توضیحاتی را عنوان نماییم.
بسیاری از خریداران می پرسند که قیمت سود پرک در بازار چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که این قیمت بسته به نوع کیفیت ماده و شرکت های سازنده آن، رینج های متفاوتی را شامل خواهد شد و جهت کسب اطلاع دقیق از آن باید از مسیرهای مشخصی وارد شد.

آشنایی با سود سوزآور مایع و پرک

آشنایی با سود سوزآور مایع و پرکاگر خواهان آشنایی با سود سوزآور مایع و پرک هستید؛ بهتر است با دنبال کردن گزینه های زیر،ابتدا به اطلاعاتی از سود سوز آور دست پیدا کرده و بعد از آن هم نوبت می رسد به سود پرک:

 1. سود سوز آور مایع از میزان غلظت های متفاوت که یکی غلظت سی درصد و دیگری غلظت پنجاه درصد است؛ برخوردار می باشد.
 2. این محصول قابلیت انحلال سریع در آب را دارا بوده و در شکل بی رنگ و شفاف نمود یافته است.
 3. همچنین این سود مایع، به طور طبیعی از مواد پایدار به شمار آمده که اگر مورد گرم شدن قرار گیرد؛ به شکلی ناپایدار، تغییر حالت خواهد داد.
 4. خاصیت واکنش پذیری بسیار بالا از ویژگی های سود مایع است؛ بدین ترتیب که در اثر مجاورت با هوا، خیلی زود دی اکسید کربن موجود در هوا را جذب خود خواهد نمود.
 5. سود سوز آور مایع به هیچ وجه نباید در تماس مستقیم با پوست قرار گیرد که در این صورت باعث ایجاد سوختگی های عمیق و شدید در آن شده که شاید راه جبرانی هم نداشته باشد.
 6. بنابراین در هنگام کار با این مایع شیمیایی، باید حتماً نکات ایمنی را رعایت کرد و با پوششی کامل، موارد استفاده از آن را به عمل آورد.
 7. در مورد موارد استفاده‌ی سود سوز آور نیز باید گفت که این ماده نقشی بس پر رنگ و مهم را در اکثر صنایع، بخصوص صنایع آلومینیوم سازی ایفا کرده است.

اکنون وقت آن است تا کمی هم با سود پرک یا سود کاستیک که آن هم از درجه اهمیتی بالا برخوردار می باشد؛ آشنا شوید:

 • فرمول مختص سود پرک NaOH است که در دو شکل سود پرک پودری و دانه ای می توان آن را دید.
 • تماس با این ماده نیز به مانند سود مایع خطرناک بوده و حتماً باید موارد ایمنی به هنگام کار با آن را به جا آورد؛ چرا که هم باعث ایجاد خوردگی های عمیق در پوست شده و هم باعث بروز علائمی مانند گلو درد، تب، عطسه و آبریزش خواهد شد.
 • همچنین این ماده اشتعال زا بوده و بنابراین باید آن را از مواد قابل اشتعال دور نگه داشت.

قیمت سود سوز آور در بازارهای بین المللی

قیمت سود سوز آور در بازارهای بین المللیسود سوز آور مایع از مواد بسیار ضروری ای است که در صورت نادیده گرفتن آن، می توان انتظار توقف خطوط تولید طیف وسیعی از محصولات اعم از محصولات صنعتی و غیر صنعتی را داشت.
بنابراین می توان به این موضوع پی برد که این ماده، اساس خیلی از تولیدات را تشکیل داده و بدون آن روند تولید بسیاری از محصولات، اصلاً شدنی نیست.
بر همین حسب می توان متقاضیان بسیاری از این محصول را دید که چه در سطوح داخلی و چه در سطوح خارجی، سمت آن درخواست ارسال نموده اند.

اما می خواهیم به عرضه و قیمت سود سوز آور در بازارهای بین المللی بپردازیم که در این رابطه باید بیان داشت با توجه به تولید انبوه این محصول از سوی تولید کنندگان ایرانی، حالا عرضه فراوانی از آن در بازارهای خارجی نیز صورت گرفته است.

البته این افزایش عرضه از افزایش تقاضای این محصول ناشی می گردد که همین تعداد از عرضه و تقاضا، تعیین کننده قیمت سدیم هیدروکسید در بازار فروش سود پرک، اعم از بازارهای داخلی و خارجی خواهند بود.
ضمناً نمی توان قیمت دقیقی از این محصول را اعلام کرد؛ چرا که بازارهای مختلف، این روزها در حال تجربه کردن نوسانات بسیاری هستند.

فروش هیدروکسید سدیم پرک NAOH به قیمت کارخانه

فروش هیدروکسید سدیم پرک NAOH به قیمت کارخانهبا توجه به اینکه  هیدروکسید سدیم پرک NAOH این روزها در صنایع مختلف حرف اول را زده و به مانند سود مایع، تبدیل به ماده ای ارزشمند شده است؛ بنابراین طبیعی است که میزان فروش آن در سطح بالایی قرار داشته باشد.
بخصوص که فروش هیدروکسید سدیم پرک به قیمت کارخانه توسط برخی از مراکز عرضه مستقیم انجام شده و همین روند به افزایش فروش ناشی از این محصول، بیشتر دامن زده است.

اما اینکه کدام یک از صنایع متقاضیان اصلی سود پرک به شمار آمده و برای تهیه آن به سمت مراکز فروش، تقاضا ارسال کرده و بنابراین در فرآیند فروش مناسب آن موثر واقع شده اند را می توان شامل این گروه ها دانست:

 • صنایع تولید مواد آرایشی و بهداشتی
 • صنایع نظامی
 • صنایع ساخت محصولات چربی گیر
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع داروسازی
 • صنایع رنگرزی

فروشنده سود سوز آور مایع و جامد

فروشنده سود سوز آور مایع و جامدبرای اینکه بتوانید انواع سود سوز آور مایع و جامد را با اطلاعات کامل تری خریداری کرده و ضمناً از محصولات خالص تر و بهتری هم برخوردار شوید؛ لازم است که فروشنده ای که به عنوان متخصص ترین و مجرب ترین فروشنده سود سوز آور شناخته شده؛ راهنمایی های لازم را بخواهید.
آنها با قرار دادن اطلاعات جزئی از دو ماده، شفاف سازی های کافی را برایتان انجام داده و در نتیجه می توانند شرایط مساعدی را برای یک خرید آگاهانه و لذتبخش فراهم نمایند.

در ضمن فروشندگان مذکور به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید با برندهای معتبری که این مواد را ارائه نموده هم آشنا شده و در نتیجه سود مایع و سود پرک متعلق به بهترین برندها را برای خود تهیه نمایید.
در این صورت هم محصول با کیفیت تر و با میزان خلوص بیشتر نصیبتان شده و هم اینکه از مواد و محصولاتی با میزان کارایی بالاتر و موثرتر بهره مند خواهید گشت.
از همه مهمتر اینکه بابت صرف مبالغی که برای خرید این مواد پرداخت خواهید کرد؛ دلتان نسوخته و می دانید که در مسیر درست، هزینه های لازم را خرج کرده اید.

کشورهای خریدار کاستیک سودا تولید ایران در خاورمیانه

کشورهای خریدار کاستیک سودا تولید ایران در خاورمیانهکشور ما ایران تبدیل به یک متخصص واقعی در حوزه تولید انواع مواد شیمیایی از جمله سود پرک یا کاستیک سودا تبدیل شده و در مسیر تولید این محصول، توانایی ها و نقاط عطف بسیاری را به اثبات جهانی نیز رسانده است.
همین موضوع باعث ایجاد زیر ساخت های لازم جهت صادرات انواع کاستیک سودا تولید ایران به کشورهای خارجی شده است.
از جمله کشورهای خریدار سود سوز آور و همینطور کاستیک سودا که از طریق کشور ما ارسال گشته اند؛ کشورهای خاورمیانه می باشند.

گفتنی است که صادرات این گروه از مواد شیمیایی سالهاست که در ایران در حال انجام بوده و چه بسا که با توسعه تولیدات، صادرات آنها در آینده با نتایج بسیار درخشان تری هم مواجه خواهد گشت.
اما اگر بخواهیم به تفکیک هر یک از کشورهای خاورمیانه خریدار سود پرک و مایع ایران را عنوان نماییم؛ می توان به این گروه ها اشاره کرد:

 1. گرجستان
 2. ارمنستان
 3. ازبکستان
 4. اکراین
 5. ترکمنستان
 6. ترکیه
 7. پاکستان

عرضه کننده انواع سود پرک به سراسر ایران

عرضه کننده انواع سود پرک به سراسر ایراندر حال حاضر عرضه کنندگان بسیاری را در سراسر ایران می توان مشاهده کرد که به عنوان بزرگترین عرضه کننده انواع سود پرک فعالیت دارند.
این عرضه کنندگان انواع سود پرک را به شکل پودری و گرانوله، همانطور که قبلاً هم گفته شد؛ ارائه نموده و آنها را در بسته بندی های مشخص با حجم و اندازه های متفاوت تقدیم بازار و مشتریان کرده اند.

در واقع عرضه‌ی سود پرک با توجه به شیمیایی بودن این ماده و اینکه باید در بسته های مطمئن قرار بگیرد تا ضرری را متوجه توزیع کنندگان ننماید؛ در کیسه های لمینتی چند لایه و محکم انجام گرفته و در نهایت خیال افرادی که به حمل این محصول یا خریداری آن می پردازند؛ آسوده خواهد بود.

همچنین از وزن های رایجی که برای بسته بندی سود پرک از سوی عرضه کنندگان در نظر گرفته شده و بنابراین می توان آن را به عنوان بهترین گزینه انتخابی به خریداران ارائه کرد؛ سود پرک با وزن 25 کیلویی می باشد که حجم کافی از این محصول را برای مصارف عمده در خود جای داده است.

مرکز تولید سود کاستیک پرک مرغوب در تهران

مرکز تولید سود کاستیک پرک مرغوب در تهرانبا توجه به اینکه روز به روز بر میزان مصرف سود پرک در هر یک از صنایع تولیدی افزوده می شود؛ بنابراین به دنبال آن اقدامات لازم برای تولید سود کاستیک پرک نیز رو به افزایش رفته و در نتیجه هر یک از واحدهای تولیدی واقع در تهران و نقاط دیگر کشور به عرضه انبوه این محصول منجر خواهند شد.
در واقع این حجم از تولیدات به منظور ارائه پاسخ مناسب به نیاز صنایعی است که برای تولید محصولات خود و تامین آنها نزد خریداران، به این ماده نیازی مبرم را احساس می کنند.

اما مراکزی که به عنوان بهترین مرکز تولید سود پرک در تمامی ایران فعال هستند؛ سود کاستیک پرک مرغوب را مورد ساخت و تولید قرار داده که هم نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو تامین نموده و هم به فعالیت های خود در آینده، بخاطر حُسن نیتی که داشته اند؛ ادامه داده و نام و آوازه ای بیشتر را کسب نمایند.
حال بهتر است بدانید سود پرکی که به عنوان مرغوب ترین نوع ممکن از سوی واحدهای تولیدی فوق به بازار ارائه شده است؛ حاوی واکنش پذیری عالی بوده و در سریع ترین زمان ممکن اثرگذاری خود جهت انجام تولیدات مختلف را نشان خواهد داد.

نمایندگی برندهای معتبر سود سوزآور ایرانی

نمایندگی برندهای معتبر سود سوزآور ایرانیاکنون مراکز بسیاری دست به دست هم داده اند تا بتوانند عرضه‌ی سریع تر و مطلوب تری از سود سوز آور ایرانی را هم نزد خریداران داخلی و هم نزد خریداران خارجی به انجام برسانند.
از جمله‌ی این مراکز، مجموعه پیش روست که به عنوان معتبرترین نمایندگی سود سوز آور در کشور فعالیت داشته و تا کنون خدمات گسترده ای را در حوزه فروش از خود به اثبات رسانده است.
حالا از طریق این مرکز می توانید خیلی فوری تر از آنچه که تصورش را هم بکنید؛ اقدام به سفارش انواعی از بهترین سود سوزآور ایرانی نموده و ضمناً به امتیازات افزون بر آن هم دسترسی پیدا کنید.
از جمله این امتیازات ویژه که به طور قطع موجب خرسندی شما خریداران گرامی خواهد شد؛ دسترسی به برندهای معتبر سود سوزآور و همچنین برخورداری از قیمت مناسب این محصول خواهد بود.

صادرات کاستیک سودا به نقاط مختلف جهان

صادرات کاستیک سودا به نقاط مختلف جهانتولید کنندگان ایرانی که حالا به موفقیت های چشمگیری در حوزه تولید کاستیک سودا دست یافته و توانسته اند نوع مرغوب آن را به معرض نمایش عموم خریداران بگذارند؛ بیش از کشورهای دیگر خاورمیانه، در صادرات این محصول خود را پر رنگ نشان داده اند.

حالا شرکت های صاحب نامی که از تولید کنندگان برتر سود پرک در کشور به حساب می آیند؛ دست تواناتری در عرصه صادرات کاستیک سودا داشته و بنابراین علاوه بر ارسال این محصول به کشورهای خاورمیانه، توانسته اند آن را به نقاط مختلف جهان نیز صادر نمایند.

اما لازم است به دو عامل مهمی که باعث درخشش انواع سود پرک و سود مایع در بازارهای جهانی شده و افزایش تقاضا از سوی خریداران خارجی به دنبال داشته است؛ اشاره نماییم که عبارتند از:

 1. کیفیت و مرغوبیت تضمینی که در انواع مواد مورد نظر وجود دارد؛ به افزایش فروش آنها در بازارهای خارجی منجر شده است.
 2. همچنین قیمت مناسب این مواد در سطوح جهانی، بی تاثیر در تقویت انگیزه خریداران خارجی نبوده است.

مجموعه سودا پارچه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید